Osiedle Jaworzniaków

Po sukcesie pierwszego etapu Osiedla Jaworzniaków z przyjemnością oferujemy Państwu kolejne mieszkania w tej lokalizacji. Mieszkania położone przy ul. Jaworzniaków są idealne dla osób ceniących komfort cichej i spokojnej dzielnicy, dobrze skomunikowanej i z pełną infrastrukturą. Od Centrum miasta dzieli nas 7 km, a do Trójmiejskiej obwodnicy 1,5 km. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii nr 155, z którego bez problemu dostaniemy się do centrum Gdańska. 

W najbliższej okolicy znajdują się rozległe łąki oraz pięknie zaaranżowane jezioro z szeroką promenadą, idealną do rodzinnych spacerów i aktywnej rekreacji. Osiedle stanowi doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku.

 

 Osiedle zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od szkoły podstawowej i gimnazjum, w pobliżu znajduje się również szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska i kościół. W sąsiedztwie są ponadto sklepy spożywcze, usługowe, a także poczta i bank.

 

Osiedle stanowi propozycję dla ludzi ceniących ciszę i spokój, ale również dbających o komfort i wygodę. Malownicze okolice zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodzina, jak również bardziej aktywnego odpoczynku.

 

 Oferujemy Państwu piękne słoneczne przestrzenne mieszkania. Mieszkania dwupoziomowe zawierają w cenie koszt poddasza.

 

Termin oddania II etapu:

Budynek A – oddany do użytkowania
Budynek B – oddany do użytkowania
Budynek C – do 31.12.2014r.